26.06.2018.
DODJELA NAGRADA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA SREDNJE ŠKOLE, 26. lipnja 2018. godine

26. lipnja 2018. godine na ispraćaju još jedne generacije maturanata Srednje škole Pavla Rittera Vitezovića u Senju  maturantima su podijeljene završne svjedodžbe, a najboljima od njih dodijeljene su i nagrade.

Gradonačelnik Sanjin Rukavina prisustvovao je dodjelama svjedodžbi i podijelio nagrade najuspješnijim učenicima za odličan uspjeh tijekom svih godina srednjoškolskog obrazovanja. Učenici su od Škole dobili prigodne darove, koje im je uručila ravnateljica Danijela Vukelić, a Grad Senj im je dodijelio novčanu nagradu. Ogranak Matice hrvatske Senj podijelio je učenicima prigodne knjige.

Na ovom prigodnom i tradicionalnom darivanju najuspješnijih maturanata od strane Grada Senja gradonačelnik Rukavina naglasio je kako će Grad Senj uskoro ponovno raspisati natječaj za dodjelu stipendija učenicima i studentima na području Grada Senja.

Nagrađene gimnazijalke za odličan uspjeh tijekom svih godina srednjoškolskog obrazovanja su Patricia Bičanić, Anđela Orešković i Tina Škrgatić.

Odlukom Nastavničkog vijeća Škole učenicom generacije proglašena je Tina Škrgatić te joj je u ime Srednje škole Pavla Rittera Vitezovića u Senju nagradu uručila ravnateljica Danijela Vukelić. Klub maturanata senjske gimnazije na čelu s predsjednicom Brankom Lončarić također je darovao učenicu prigodnim poklonom.

Na kraju programa razrednice su i ostalim maturantima podijelile svjedodžbe.

 

 Maturanti_2

Maturanti_3

Maturanti_4

Maturanti_5

Maturanti_6