
Uoči obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje u srijedu 17. studenog 2021.g. s početkom u 18:00 sati delegacija Grada Senja zajedno s predstavnicima braniteljskih udruga proizašlih iz Domovinskog rata zapalit će svijeće kod Spomenika braniteljima u Senju. Osnovna i srednja škola će sa svojim povijesnim grupama, kao i prethodnih godina, također na prigodan način obilježiti ovaj važan datum hrvatske povijesti.
Pozivamo sve građanke i građane Grada Senja da se pridruže, te u zajedništvu odamo pijetet žrtvama na dostojanstven način.
U četvrtak 18. studenog 2021. g. u 19h u senjskoj Katedrali Uznesenja BDM služiti će se Sv. misa za sve stradale u Domovinskom ratu.
U slučaju lošeg vremena svijeće će se zapaliti ispod katakombi (od Gradske uprave prema centru grada).